Časopis TV mini předplatné

TV mini

Cena na stánku 19.9 Kč
Ušetříte až 23 %
Vychází čtrnáctidenně
26 čísel za rok
TV mini je televizní programový čtrnáctideník v netradičním formátu, určený moderním, aktivním čtenářům, primárně mladších cílových skupin. TV mini vychází... celý popis
Tištěné předplatné
Doručováno do poštovní schránky    
Dárkový pozkaz
Země doručení:
Roční předplatné: 26 čísel
Naše cena:
399
Na stáncích:
517 Kč
Ušetříte:
23 %
Roční předplatné: 26 čísel
Naše cena:
429
Na stáncích:
517 Kč
Ušetříte:
17 %
Bylinky ve vaší kuchyni v hodnotě 79 Kč

Bylinky ve vaší kuchyni v hodnotě 79 Kč

189 receptů, rad a tipů, jak každý den vařit s bylinkami. Pažitka na chlebu s máslem je jako zakousnutí se do vzpomínek. Bazalka, to je symfonie léta. Máta, která ovšem bujně roste tak nějak sama. Majoránka do bramboračky vždycky větší než malé množství. Šalvěj, koriandr, levandule a mnohem více… Redaktorka Míša doufá, že se ji podařilo všechny pozitivní emoce, které má s bylinkami spojené, povedlo vložit i do tohoto speciálu. Přejeme vám, ať je vaše vaření s bylinkami jako kouzlení babiček kořenářek! Taky uměly jejich sílu a chuť naplno využít! Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 79 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Všechny chutě Asie v hodnotě 79 Kč

Všechny chutě Asie v hodnotě 79 Kč

V tomto speciálu vám představíme nejlepší pokrmy z pěti asijských zemí, které jsou považovány za gastronomické velmoci, sice Japonska, Indie, Číny, Thajska a Vietnamu. Věříme, že vám budou chutnat a že na následujících stránkách najdete spoustu inspirace. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 79 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Maso v hodnotě 79 kč

Maso v hodnotě 79 kč

Tentokrát se věnuje masu – různým technikám jeho zpracování, jako dušení, grilování, sušení, uzení a dalším, ale i všem druhům masa, od kuřete po jelena, od vepřového po králíka. Nezapomněli jsme ani na vnitřnosti, maso uzené a mleté – s našimi recepty z Edice Maso si zkrátka pochutnáte! Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 79 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Roční předplatné: 26 čísel
Naše cena:
499
Na stáncích:
517 Kč
Ušetříte:
4 %
52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč

52 týdnů v zahradě v hodnotě 199 Kč

Nejnovější kniha Receptáře nabízí kompletní přehled zahradních prací pro každý týden v roce. Sázet, sít, pěstovat a sklízet podle ní mohou začátečníci. Zkušeným zahradníkům zas kniha ukáže řadu zajímavých novinek. Publikace se věnuje nejen pěstování, ale třeba i drobným živočichům nebo výrobě vlastního hnojiva, zkrátka všemu, co poslouží vaší zahrádce. Pěstujte s knihou 52 týdnů v zahradě letničky i trvalky pro krásu i užitek! Knihu připravila redakce časopisu Receptář spolu se svými stálými spolupracovníky. Vyšlo v roce 2022. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 199 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Hrníčková kuchařka - Maso, které šetří kapsu v hodnotě 199 Kč

Hrníčková kuchařka - Maso, které šetří kapsu v hodnotě 199 Kč

Další z řady hrníčkových kuchařek pojednávající tentokrát o mase, které šetří nejen kapsu ale i zdraví. Dozvíme se, jaké maso je nejzdravější a že kližky, chrupavky, vnitřnosti všeho druhu nejsou jen negativem, ale mohou být v naší kuchyni i přínosem. Platí pro nové předplatitele. Dárek v hodnotě 199 Kč zdarma. Akce je omezena do vyprodání zásob.
Platí do 31. 5. 22.
Dvouleté předplatné: 52 čísel
Naše cena:
798
Na stáncích:
1 035 Kč
Ušetříte:
23 %
Pololetní předplatné: 13 čísel
Naše cena:
229
Na stáncích:
259 Kč
Ušetříte:
11 %
Čtvrtletní předplatné: 6 čísel
Naše cena:
129
Roční předplatné: 26 čísel
zasílání do Evropy
Naše cena:
2 028
Roční předplatné: 26 čísel
zasílání do Světa
Naše cena:
2 229
Roční předplatné: 26 čísel
zasílání na Slovensko
Naše cena:
1 428
Roční předplatné: 26 čísel
zasílání do Švýcarska
Naše cena:
2 515
Kupte balíček 1+1 a ušetřete 20%
TV mini
gurmet
TV mini (26 č.) + gurmet (12 č.)
Naše cena:
898 Kč
Na stáncích:
1 116 Kč
Ušetříte:
20 %

Dárek k předplatnému

Dárková nabídka platí pouze pro nové předplatitele, na území České republiky a do vyčerpání kusových zásob.

Prodloužení předplatného

Jste-li již předplatitelem časopisu, obdržíte předpis na další období automaticky.
Předplatné se automaticky prodlužuje, pokud není písemně zrušeno.
Zrušení lze provést přímo u vydavatele anebo na emailu objednavky@magaziny.cz
O časopisu
Archiv vydání
Dárkový certifikát
Hodnocení
Kontaktujte redakci

O časopisu TV mini

TV mini je televizní programový čtrnáctideník v netradičním formátu, určený moderním, aktivním čtenářům, primárně mladších cílových skupin. TV mini vychází každé druhé pondělí a nabízí kvalitní a přehledný televizní program až 68 TV stanic (průběžné změny programové nabídky vyhrazeny), včetně kompletního programu českých digitálních stanic, na 14 dní od následující soboty. Nabízí čtenářům mimo jiné rozhovory a portréty televizních a filmových hvězd, reportáže z natáčení a různých společenských událostí v kultuře. Jsou zde také pravidelné rubriky – krása a péče o tělo, reportáže z cest, adrenalinové výlety, rady, jak řešit složité životní situace, klípky o hvězdách a další. Mimo to obsahuje i zajímavé soutěže a horoskopy.

Televizní programový čtrnáctideník s až 68 TV stanicemi poskytující maximální informace a špičkovou zábavu v minimálním formátu.

• Časopis roku 2013 - prodaný náklad nad 100 000 ks
• Televizní program na 14 dní s až 68 TV stanicemi
• Poutavé televizní a filmové čtení
• Televizní tipy na každý den
• Horoskopy, luštění, soutěž o ceny
• Moderní a praktický mini formát

ukázka 1, ukázka 2, ukázka 3, ukázka 4, ukázka 5, ukázka 6, ukázka 7, ukázka 8

Aktuální číslo: 16. 5. 2022
Příští číslo: 30. 5. 2022
Kategorie: TV programy
Periodicita: 14 dní
Vydavatelství: VLTAVA LABE MEDIA a. s.
Šéfredaktor: Michaela Hrušková
E-mail: michaela.hruskova@vlmedia.cz
Web: www.vlmedia.cz
Běžná cena: 19.9 Kč / vydání
Počet stran: 100-124
Formát: 190 x 225 mm
Prům. náklad: 307 000 kusů
Rok vzniku: 2006

Předplatné časopisu TV mini

Magazín TV mini představuje moderní programový čtrnáctideník, který bezezbytku splní nároky filmových fajnšmekrů, seriálových a televizních nadšenců napříč věkovým spektrem. Časopis TV mini charakterizuje menší, praktický formát, důraz na nejnovější dění ve filmu, televizi a šoubyznyse a samozřejmě zábavná složka, tj. horoskopy, kvízy a křížovky o lákavé finanční i věcné ceny.

Mezi nejoblíbenější rubriky patří Cover story, TV premiéra a Novinky ze světa filmu. Pilířem magazínu je dobře strukturovaný televizní program na 14 dní pro 64 stanic, včetně českých digitálních kanálů. Dále nechybějí filmové tipy redakce na každý den, aby vám neunikly ty nejkvalitnější pořady.

Předplaťte si TV mini a získejte dárek zdarma v podobě knížky či praktického doplňku do domácnosti! V případě zájmu připravíme speciální dárkový certifikát s věnováním.

Nepřehlédněte renomované televizní magazíny v čele s TV star, TV expres nebo Sedmička!

Vytvořit nový dárkový certifikát

Náhled nevyplněného certifikátu
dárkový certifikát
(max. 3 slova)
(max. 3 slova)

Dárkový certifikát si musíte vytisknout - není zasílán Českou Poštou.

Hodnocení časopisu TV mini: 59%

Uživatelské komentáře

David Fochler, Magaziny.cz
23. 09. 19
Dobrý večer, paní Hofmanová,

jak Vám mohu pomoci? Bylo prosím předplatné objednáváno přímo na Magaziny.cz?


Děkuji.
Anna Hofmanová (anonym)
23. 09. 19
Časopis dobrý, ale ohledně předplatného naprosto neprofesionální, nevstřícný a neinformovaný personál na infolince, který nic neví, musí se pokaždé jít zeptat a "já vám ještě zavolám až to zjistím" znamená už se neozvu. Řešila jsem opakovaně rozdílné problémy, přístup více lidí obdobný. Hrůza děs!
Luboš (anonym)
02. 10. 16
Naco předplatné,stačí jedno číslo,poslední dobou TV program v několika případech týdně vůbec nesedí.A ušetříte 97%.
David Fochler, Magaziny.cz
07. 06. 16
Dobrý den, pane Hovorko, naše odpověď se týkala obecné charakteristiky televizních tipů a konkrétní programové nabídky zmiňovaného výtisku, netvrdíme, že žádný pořad dané stanice si nezaslouží vyšší hodnocení. Prosím, zkuste se s dotazem obrátit přímo na redakci časopisu, která Vám bude moci poskytnout konkrétní a kompetentní odpověď. Obsah časopisu netvoříme. Redakci můžete kontaktovat také ze svého účtu na Magaziny.cz. Děkuji za pochopení.
Milan Hovorka (anonym)
06. 06. 16
hodnocení Dne 10.3. jsem se na Vás obrátil s dotazem proč jsou v tv tipech opomíjeny pořady televizí Barrandov. Z Vaší odpovědi vyplývá, že téměř žádný pořad těchto stanic si nezaslouží vyššího hodnocení. Podle mého názoru je tomu naopak. Mnohé převyšují kvalitou pořady protěžovaných stanic Novy a Primy. Nevadí, já i soused začneme kupovat jiný objektivnější televizní magazin. S pozdravem M.H.
David Fochler, Magaziny.cz
13. 04. 16
Dobrý den, pane Hovorko, děkujeme za Váš zájem a jsme rádi, že jste s časopisem TV Mini spokojen. V programové nabídce časopisu TV Mini jsou uvedeny také televizní programy stanic TV Barrandov, Kino Barrandov i Barrandov Plus a např. v čísle 5/2016 jsou uvedeny tři televizní tipy této stanice. Do televizních tipů může být vybíráno pouze omezené množství filmů s vyšším redakčním hodnocením. Záleží tedy také na aktuální programové nabídce. Pokud Vám v časopise chybí více televizních tipů stanice Barrandov, obraťte se, prosím, pro kompetentní odpověď, přímo na redakci, která tvoří obsah a bude moci reagovat na Váš dotaz, čtenářskou odezvu či dotaz je možné zaslat také prostřednictvím Vašeho účtu na Magaziny.cz.
Milan Hovorka (anonym)
13. 04. 16
hodnocení Před měsícem jsem na vás obrátil s dotazem, na který dodnes nepřišla žádná odpověď. Nevím proč tady máte tuto stránku, když na to nikdo nereaguje.
Milan Hovorka (anonym)
10. 03. 16
hodnocení Kupuji si TV Mini již dlouho a jsem celkem spokojen. Vadí mi však, že na dvojstraně "nenechte si ujít, tv tipy" jsou zcela ignorovány pořady všech televizí Barrandov. Je to otázka peněz, nebo sympatií? Nebo jsou jejich pořady horší, já si to nemyslím. S pozdravem M.Hovorka
David Fochler, Magaziny.cz
17. 12. 13
hodnocení Dobrý den, pane Šulo,

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Bohužel z příspěvku není patrná konkrétní situace, kterou bychom mohli zkontrolovat. Program by měl být v pořádku a údaje relevantní. Pokud byste ale shledal nějaké nesrovnalosti, určitě nás kontaktujte a rádi se na situaci podíváme.
Marion Šula (anonym)
15. 12. 13
Omlouvám se kritika není k dnešnímu dni.
Marion Šula (anonym)
15. 12. 13
Dobrý den!
Již několikrát se stalo,že Váš televizní program v "TV mini" nekoresponduje s aktuálním vysílacím programem.Stručně řečeno-píšete a necháte tisknout bludy.Např. dnes 15.12.13 Čt 1 13:00 běží úplně jiný pořad,než který uvádíte v programu.
A to uvádím jen dnešek...
Začneme kupovat jiný program.Čest Vašemu podnikání
Šula Marion
David Fochler, Magaziny.cz
18. 11. 13
hodnocení Dobrý den, paní Džobáková,

děkujeme za Váš zájem. Ohledně možnosti zahraničního zasílání se zkuste, prosím, obrátit přímo na vydavatele: tel: 840 336 459
nebo e-mailem na predplatne@astrosat.cz
Sabrina Džobáková (anonym)
31. 10. 13
hodnocení Dobry den chtela jsem se zeptat jestli-že by jsem chtela predplatne na rok slo by to i do zahranici posilat? Dekuji za odpoved s pozdravem Sabrina
Natalia Čepelková
09. 12. 12
hodnocení skvěli
Váš komentář

E-mail do redakce časopisu TV mini

Váš email bude doručen kompetentní osobě v dané redakci nebo vydavatelství. Samotné odeslání zprávy neznamená, že bude na váš dotaz odpovězeno a bude vyřešen. Tuto skutečnost Magaziny.cz nejsou schopné ovlivnit.

Pro odeslání zprávy je třeba být zaregistrován. Registraci můžete jednoduše provést po vyplnění zprávy a kliknutí na tlačítko "odeslat". Na případnou odpověď na váš dotaz budete upozorněn emailem.


Předplatné, co by vás mohlo zajímat
52 čísel: 572 Kč 624 Kč 8% ušetříte
51 čísel: 969 Kč 1224 Kč 21% ušetříte
52 čísel: 599 Kč 670.8 Kč 11% ušetříte
52 čísel: 984 Kč 1040 Kč 5% ušetříte
Přehled časopisů